• screen 1
  • screen 2
  • screen 2
  •  

KULİM KULOĞLU
YILLAR İÇİNDEKİ MİLYONLARCA DESENLERİMİZE HER GEÇEN GÜN YENİLERİ EKLENMEKTEDİR

haberler / duyurular

Kulhan Makine olarak 2012 yılında katılacağımız fuar etkinlikleri

- Kazakistan Makine Fuarı 20 - 23 Ekim

- Caitme Özbekistan Makine Fuarı 12 -15 Eylül

- Jiam Osaka Makine Fuarı 19 - 22 Eylül

 

 

 

 


Brode Nakış

Hakkımızda

KULİM KULOĞLU NAKIŞ
1972 yılında, “Ev Tekstili” “Yatak takımı”  “Masa Örtüsü”  ve fason nakış işleri ile başladığı imalatlarıyla,  İzmir nakış sanayi içindeki yerini alan şirketimiz  2005 yılı  sonrasındaki süreçte  “Abiye Kumaş” ve “Gelinlik Kumaş” imalatı ve ihracatı ile hizmet alanını genişleterek sürdürmektedir.                                                                          

KULTEKS ETİKET KONFEKSİYON
1992 yılından itibaren “Dokuma –Baskı” “Konfeksiyon imalat” “İthalat” “İhracat” alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz, 2006 yılından itibaren UZBEKİSTAN yatırımı ile daha farklı ve kaliteli hizmeti amaç edinip, alanlında büyüyerek sektöründe hizmetlerine devam etmektedir.

KULHAN TİCARET  “ÖZBEKİSTAN”
JAPON TAJİMA ELEKTRONİK NAKIŞ MAKİNELERİnin Satış –Yedek Parça - Servis Hizmetleri – Pulse Desen Sistemleri distribütörlüğünü yapmaktadır.

KULHAN TEKSTİL  “KAZAKİSTAN”
Şirketimiz KAZAKİSTAN’da nakış ve konfeksiyon malzemeleri satışı ile JAPON TAJİMA ELEKTRONİK NAKIŞ MAKİNELERİ” nin  Satış - Teknik Servis ve Satış Sonrası Eğitim işlerini sürdürmektedir.

KULİL MAKİNE
2005 Yılından itibaren ÖZBEKİSTAN / KAZAKİSTAN /TÜRKMENİSTAN / GÜRCİSTAN Bölgelerine JAPON “TAJİMA ELEKTRONİK NAKIŞ MAKİNELERİ” nin  Satış - Teknik Servis – Yedek Parça ve Satış Sonrası Eğitim işlerini içeren lojistik hizmetler ağırlıklı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.